Кошик
123 відгуків
+380 (98) 431-91-78
+380 (50) 811-96-92
вул. Олександра Довженка , 3 індекс 03057, Київ, Україна

Інтернет-магазин українських меблів "СВОЯ МЕБЕЛЬ"

Залишити відгук
Інтернет-магазин українських меблів "СВОЯ МЕБЕЛЬ"

Компанія «Своя Мебель» співпрацює з українськими виробниками меблів, орієнтуючись на ключовий параметр – високу якість виробів і, як наслідок, популярність серед покупців не лише з України, а й з інших країн. Термін експлуатації українських меблів становить 12-15 років, тоді як аналогічні моделі від європейських брендів розраховані на куди менший період.

Партнери інтернет-магазину «Своя Меблі» - надійні та відомі у своїй ніші ринку виробники, які досвідом і часом заслужили виняткову репутацію і у світі, і в Україні. Всі товари компаній-виробників, представлених у нашому каталозі, відповідають стандарту ISO 9001, що означає наявність чинних сертифікатів відповідності міжнародним стандартам. Ми гарантуємо кожному покупцеві якість запропонованих до купівлі товарів, кваліфікований сервіс підтримки та багаторічну «службу» всіх меблів з інтернет-магазину «Своя Мебель».

Зверніться до консультантів за допомогою у вподобанні конструктивних або дизайнерських параметрів меблів, що вам сподобалися – супроводжуємо кожну покупку від завдання купити меблі до монтажу та початку використання.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner