Кошик
123 відгуків
+380 (98) 431-91-78
+380 (50) 811-96-92
вул. Олександра Довженка , 3 індекс 03057, Київ, Україна
Інтернет-магазин українських меблів "СВОЯ МЕБЕЛЬ"
Залишити відгук

Про нас

Компанія «Своя Мебель» співпрацює з українськими виробниками меблів, орієнтуючись на ключовий параметр – високу якість виробів і, як наслідок, популярність серед покупців не лише з України, а й з інших країн. Термін експлуатації українських меблів становить 12-15 років, тоді як аналогічні моделі від європейських брендів розраховані на куди менший період.

Партнери інтернет-магазину «Своя Мебель» - надійні та відомі у своїй ніші ринку виробники, які досвідом і часом заслужили виняткову репутацію і у світі, і в Україні. Всі товари компаній-виробників, представлених у нашому каталозі, відповідають стандарту ISO 9001, що означає наявність чинних сертифікатів відповідності міжнародним стандартам. Ми гарантуємо кожному покупцеві якість запропонованих до купівлі товарів, кваліфікований сервіс підтримки та багаторічну «службу» всіх меблів з інтернет-магазину «Своя Мебель».

Зверніться до консультантів за допомогою у вподобанні конструктивних або дизайнерських параметрів меблів, що вам сподобалися – супроводжуємо кожну покупку від завдання купити меблі до монтажу та початку використання.

Організаційно-правова форма та капітал

Рік заснування:
2020

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner